אפילו שינויים קטנים יכולים להפוך להחלטות גדולות כשאתה מנהל עסק. שינוי משהו בסיסי לעסק שלך כמו מערכת הטלפון שלך יכול להיות מרתיע במיוחד. מהלך שגוי יכול לעלות כסף, לגרום להשבתה או לייצר תוצאות שמשאירות אתכם במצב גרוע מכפי שהייתם. ללא מחקר הולם, החלפת מערכת הטלפון שלך משירות מבוסס נחושת מסורתי ל- VoIP עשויה בהחלט להיות אחת ההחלטות הללו. עם זאת, התכונות המוצעות על ידי מערכות ה- VoIP העדכניות ביותר מהוות מקרה משכנע להמשיך ולנשוך את הכדור ולעשות את השינוי.

האם העסק שלך מוכן ל- VoIP?

צוות עסקים קטנים המשתמש בטכנולוגיות תקשורת מסוגלות

האם העסק שלך מוכן ל- VoIP?

להלן מספר עובדות שיעזרו לך לקבוע אם המעבר ל- VoIP יהיה טוב לעסק שלך:

זה זמן?

ישנם מספר אותות המצביעים על כך שהגיע הזמן לשקול טכנולוגיה חדשה לתקשורת המשרדית שלך. שמירה על עלויות נמוכה היא חיונית וכאשר הוצאות הטלקום גבוהות ממה שהיית רוצה, מערכת VoIP עשויה להיות בעתידך. עם מערכת VoIP המתארחת בענן, אין דמי תחזוקה, עדכון או שדרוג. בדרך כלל ניתן להוסיף מספרים ותוספים חדשים ללא קריאות שירות כדי להוסיף קווים פיזיים, מה שהופך אותו לפשוט וחסכוני.

כמה יכולה החברה לצפות בחיסכון? עסקים רואים באופן קבוע חיסכון בטווח של 40 אחוז על פני טלפון נייח מדור קודם ובחלק מהמקרים החיסכון עשוי להיות מעל 50 אחוז.

איפה כולם?

אינדיקטור נוסף עשוי להיות גידול במספר הטלקומוטרים בחברה שלך. עם כל ההתקדמות בתחום התקשורת והאינטרנט, מספר העובדים המרוחקים עבר את הגג.

באמצעות מערכת VoIP, עסקים יכולים לחבר את כל העובדים, בין אם הם נמצאים באותו משרד, עובדים מרחוק או אפילו מחוץ למדינה. איך זה מושג? עובדים מקושרים באמצעות פלטפורמה מאוחדת ומבוססת על ענן, אליה ניתן להגיע מכל מכשיר נייד, כולל טאבלטים וסמארטפונים.

תוכניות VoIP רבות כוללות מרחקים מקומיים בחינם

תוכניות שיחות מסורתיות בדרך כלל מגדירות רדיוס זעיר בלבד כ"מקומי "ומחייבות בתשלום נוסף עבור שיחות למיקומים שמחוץ למעגל זה. עבור חברות שירות, מתווכים ואחרים שחייבים להתקשר באופן קבוע ללקוחות שאינם ממש בסמוך, זה יכול להיות מצב יקר.

עם זאת, ספקי VoIP רבים אינם גובים תשלום עבור שיחות כאלה או שיש להם שיחות למרחקים ארוכים ללא הגבלה בחבילות שלהם. כל השיחות המקומיות יכוסו במסגרת התוכנית! בדרך כלל ישנם מחירים תחרותיים זמינים גם עבור שיחות בינלאומיות.

ה- VoIP משחרר אותך מקשר לטלפון משרדי

תכונה זו מעולה לאנשי עסקים הנוסעים בדרך כלל במהלך היום. זה מצוין גם לחברות שיש להן צוות חיצוני. איך זה עובד פשוט: אתה מגדיר את חשבונך להעביר שיחות בצורה חלקה לטלפון סלולרי או למספרים אחרים לפי הצורך. לקוחות עדיין מתקשרים למספר הראשי שלך כרגיל, אך כאשר משתמשים בסיומת של אדם מרוחק, המערכת שולחת את השיחה לכל מקום בו הם נמצאים.

תוכניות ה- VoIP ניתנות להרחבה וגמישות

לחברות קווי טלפון רבות יש חוזים תלויי זמן, ושינוי בהם עלול לגבות עמלות נכבדות. זה בסדר גמור עבור חברות שצורכי ההתקשרות שלהן זהים משנה לשנה, אבל זה רוצח לעסקים שחווים שינויים עונתיים גדולים בהיקף השיחות או במספר העובדים. אם החברה שלך עונתית, זה בהחלט רעיון טוב לעבור ל- VoIP. כשתעשה זאת, תוכל להתאים את השירות שלך, להוסיף או להסיר תוספים ולהוסיף או להסיר תכונות בכמה לחיצות בלבד – וללא חיובים עבור שינוי פרטי התכנית שלך.

תוכניות ה- VoIP מאפשרות לך לבחור בתכונה ala carte

טכנולוגיה ותכניות טלפון מסורתיות לרוב אינן מציעות תכונות בנפרד. במקום זאת, הם בדרך כלל מקובצים יחד, כאשר כמה חבילות זמינות רק ברמות שירות גבוהות יותר. זו בעיה גדולה אם אתה זקוק רק לתכונה אחת בחבילה מסוימת – אתה עלול להיאלץ לקבל חבילה יקרה שלמה רק כדי להשיג אותה.

בעיה זו אינה מתרחשת בתוכניות VoIP. תוכניות רבות, במיוחד בהגשת VoIP המתארחת בענן, תכונות כלולות ללא תשלום או שתוכל לבחור כל תכונה בנפרד, כך שלעולם אינך תקוע עם חבילה שיש לה רק תכונה אחת שתשתמש בה באמת. זה יכול לגרום לחיסכון משמעותי עבור העסק שלך.

אם אחת מהתכונות או התרחישים הללו חלה על העסק שלך, כדאי לשקול לעבור ל- VoIP. מוצר ה- TECFlex בענן המתארח בענן של TEC או שירות ה- IP Advantage המוקדם שלו עשוי להיות בדיוק הדבר שיגן על העסק שלך בעתיד. צרו איתנו קשר ואפשרו לאחד המומחים שלנו להעריך את צרכי התקשורת העסקית שלכם עוד היום.