בעלות על מכונית היא חוויה מתגמלת. אתה משתמש במכונית שלך כדי לעשות כמעט כל דבר בחיים. כדי להפוך את המכונית שלך לנוחה יותר, הטכנולוגיה עשתה דרך ארוכה. ישנם גאדג'טים רבים שבהם תוכלו להשתמש כעת בכדי להפוך את חווית הנהיגה שלכם לטובה יותר.

הטכנולוגיה שינתה את הדרך בה אנו נוהגים. חלק מהגאדג'טים הללו הם יחסית לא יקרים וקל להגיע אליהם. על פי הסטטיסטיקה, 88% מהאמריקנים הם הבעלים של מכוניותיהם ורוב הרכבים הנמכרים באמריקה כרגע הם מכוניות משומשות. המשמעות היא שצרכנים רבים אינם מקבלים גישה לטכנולוגיה ולקישוריות החדשים ביותר מייד. אז התבוננו בכמה גאדג'טים מגניבים שייקחו את המכונית שלכם למאה ה -21

מחזיק מפתחות מחזיקי מפתחות BAC

חוששים שהיה לכם קצת יותר מדי כיף בבר? לדעת אם אתה משכר הוא דבר חשוב לעשות לפני שאתה נוהג. כשאתה יוצא ללילה בעיר, אתה רוצה לדעת שאתה הולך להיות בסדר לנהוג. להיות תחת השפעה של כמות כלשהי זה לא דבר טוב, ושימוש במכשיר נשימה ייתן לך מושג עד כמה אתה קרוב. מחזיק המפתחות BACtrack Keychain Breathalyzer הוא אפשרות מצוינת למי שרוצה לאמוד בדיוק עד כמה הם תחת השפעתם.

תכונות בולטות כוללות מסך LCD תוסס המציג את תוצאותיך. המידע פשוט. תדע מיד מהמחבט אם אתה נמצא בגבול החוקי או לא. מחזיק המפתחות BACtrack Keychain Breathalyzer הוא דרך נהדרת לשמור על עצמך על הישר והצר. מסלול ה- BAC הוא רק דרך נוספת שתוכל להפוך אותו לבטוח בבית ללא דאגות. התוצאות יוצאות דופן ועיצוב מחזיק המפתחות פירושו שיש לך אותו איתך בזמן הצורך שלך.

טלפון לרכב מגנטי אוניברסלי של WizGear

קבלת הרכבה הנכונה לשמירה על הטלפון שלך היא קריטית. הרכבה לרכב טלפון מגנטי אוניברסלי של WizGear הוא צעד מעל הממוצע. יותר מדי התקני טלפון הנמצאים בשוק כרגע הם רפויים ובסופו של דבר נשברים מוקדם יותר. אף אחד לא רוצה להמשיך לקנות שובבי טלפון שוב ושוב. הרכבה לרכב טלפון מגנטי אוניברסלי של WizGear היא אפשרות מיוחדת ההופכת את תהליך שמירת הטלפון ללא ידיים לקלה. המוט עשוי מפלסטיק יציב.

הרכבה לרכב טלפון מגנטי אוניברסלי של WizGear מסתובב גם הוא, מה שאומר שתוכל להתאים אותו לזווית הצפייה שלך. בין אם השתמשת בעבר במכשיר טלפון או שזו הפעם הראשונה שאתה הולך ללא ידיים, הרכבה לרכב טלפון מגנטי אוניברסלי של WizGear היא אפשרות מהממת. אין יותר מדי התקני טלפון המציעים רמת איכות זו. הרכבה לרכב טלפון מגנטי אוניברסלי של WizGear קלה גם להרכבה על פתח האוורור שלך והיא אינה מסתירה את השמשה הקדמית.

FIXD OBD II מוניטור פעיל לרכב לרכב

אם יש דבר אחד שהוא יקר בכל הנוגע לבעלות על מכונית, זה כלי אבחון. כשמשהו לא בסדר במכונית שלך, אתה צריך לאבחן אותה. רוב המכוניות המודרניות מופעלות על ידי מחשב מרכזי ונדרש מכונאי לבדוק את קודי המנוע. אבל מוניטור בריאות הרכב לרכב FIXD OBD-II פעיל הוא דרך שתוכל לפקוח עין על המתרחש עם המכונית שלך לבד. צג הבריאות לרכב פעיל לרכב FIXD OBD-II הוא מכשיר שמתחבר ליציאת OBD-II ברכבכם. זה, בתורו, נותן לך דרך לקבל אבחנה איתנה לגבי המתרחש במכונית שלך לפני שאתה לוקח אותה לחנות.

מוניטור בריאות הרכב לרכב FIXD OBD-II פעיל הוא מציל חיים. אפליקציית מוניטור הבריאות נותנת מבט מפורט על מה שקורה בדיוק מתחת למכסה המנוע. תקבל סקירה של כל מה שמתחת למכסה המנוע, מטמפרטורת ההפעלה ועד לחץ הדלק. זה נותן לך מושג טוב לאן ייתכן שתצטרך להגיע לתקן את המכונית שלך וגם תיאורים מפורטים של כל קוד הגורם למנוע להדליק את נורת המנוע. עם סוג כזה של טכנולוגיה, לא תמצא את עצמך תקוע במכונאי. מוניטור בריאות הרכב לרכב FIXD OBD-II פעיל הוא חובה לכל בעל רכב.

הפעל את מצלמת הגיבוי

גיבוי מכונית הוא דבר שיכול להסתיים לא כל כך טוב. אם לרכב שלך יש נקודה מסויימת, אתה בסופו של דבר נתקל במשהו. זו הסיבה שיצרניות הרכב יצרו את מצלמות הגיבוי שאתם רואים בכל כך הרבה מכוניות כיום. מצלמת הגיבוי מקלה על חניית המכונית בהרבה. תהיה לך פחות חרדה מחניה מקבילה וגיבוי בחניון עמוס. מצלמת הגיבוי של Toguard היא משהו שתוכל להוסיף לרכב הקיים שלך.

התקנת מצלמת הגיבוי של Toguard קלה. אתה מחליף את מראה הראייה הנוכחית שלך במצלמת הגיבוי של Toguard. ממשק מסך המגע קל מאוד לשימוש ולמצלמה יש כמה אפשרויות שימושיות. אתה יכול להקליט גיבוי, כמו גם להזרים את הסרטון לסמארטפון שלך. המראה הקיימת יכולה להישאר מחוברת מאחורי מצלמת הגיבוי של Toguard אם לא בא לכם להתקין הכל מחדש. הכוח נגזר מצית הסיגריות שלכם, ומצלמת הגיבוי של Toguard מצליחה לעבוד די טוב. אם אתה רוצה מצלמת גיבוי צלולה קריסטלית שתוכל להשתמש בה מדי יום, T

מצלמת גיבוי uard היא בחירה מצוינת.

Clore Automotive Jump-N-Carry Starter Jump

שום דבר לא יכול להרגיש גרוע יותר מאשר להיתקע איפשהו עם סוללה מתה, במיוחד כשאתה בלי כבלי מגשר. תיבת קפיצת סוללה היא אביזר נהדר שיש ברכב מכיוון שתוכלו לקפוץ אותה בעצמכם. Starter Jump-N-Carry Jump-Star רכב רכב הוא יחידה זולה יחסית המציעה מאפיינים גדולים של המחיר. על יחידות אלה יש אחריות ומציעות עיצוב יציב שיאפשר לכם לקפוץ על המכונית שלכם לשנים הבאות. Starter Jump-N-Carry Jump של רכב רכב חזק מספיק כדי לקפוץ כל דבר, ממשאית בגודל מלא למכונית קומפקטית.

אחריות לכל החיים מבטיחה שאתה מוגן מפני בעיות חשמל שעלולות לגרום לכישלון היחידה. Starter Jump-N-Carry Jump של רכב רכב בנוי היטב וכולל עיצוב יציב. Starter Jump-N-Carry Jump רכב רכב Clore שוקל 18 פאונד אך הוא קטן דיו בכדי להיכנס למשאית רכב קומפקטית.

מארגן תא המטען של סטארלינג

רוב הנהגים רוצים תא מטען מסודר. כאשר יש לך משפחה או שאתה מבלה זמן רב במכוניתך, תא המטען לעיתים קרובות מוזנח. איננו עושים זאת בכוונה, אך משתלם להחזיק תא מטען לרכב. מארגן תא המטען לרכב של סטארלינג הוא דרך נהדרת לשמור על תא המטען שלך מסודר ובסדר נכון.

מארגן תא המטען כולל שלושה כיסים שונים בנוסף לתאי ארגון שונים. ואז יש לך ידיות נשיאה מכל צד של היחידה למקרה שתבצע קניות במכולת. התקנת מארגן תא המטען לרכב של סטארלינג היא משב רוח והיא מתאימה לרוב גזעי הרכב. העיצוב הכללי יציב מאוד ויזכיר לכם מארגני תא המטען היקרים יותר. אם חיפשתם תא מטען מסודר, מארגן תא המטען לרכב של סטארלינג הוא התחלה נהדרת.