דגמי שעון החכם הטובים ביותר כיום יכולים לבצע הרבה טריקים, כמו חיפוש באינטרנט באמצעות הקול שלך, מעקב אחר המיקום שלך באמצעות GPS או אפילו פיקוח על קצב הלב שלך כדי להגן על בריאותך הכללית. עבור דגמים מסוימים הם יכולים אפילו לעשות זאת מבלי להיות מזוהים עם אחד הטלפונים הטובים ביותר בשוק.

בדקנו את הרוב המוחלט של הלבישים העליונים שתוכלו לקנות כרגע החל משעון אפל ועד שעוני Fitbits ועד Garmin ועד שעוני סמסונג עם ספורט Tizen. יש גם מערכת הפעלה של Wear (יתכן שידעת שבגלגול הקודם שלה שנקרא Android Wear) שהיא מערכת ההפעלה הלבישה של גוגל בעומק ה- watchOS של אפל – תוכלו לראות שהיא מופיעה בהרבה מהמכשירים האלה.

במהלך תהליך הבדיקה שלנו, אנו לוקחים בחשבון את העיצוב, התכונות, חיי הסוללה, המפרט, המחיר ועוד עבור כל שעון חכם מומלץ, מדרגים אותו כנגד התחרות ונכנסים לרשימה שתמצאו בהמשך.

חלק מהשעונים החכמים המתקדמים עשויים להצטמצם, במיוחד גרסאות ישנות יותר של מכשירים שעודכנו לאחרונה – כמו Apple Watch 3 או Apple Watch 4 – אלה אולי לא הדגמים האחרונים, אך הם עדיין שעונים חכמים נהדרים בפני עצמם. להלן הדירוג המלא שלנו עם מיטב שעוני החכמה.

סרטונים מומלצים עבורך …
סמסונג גלקסי שעון (אשראי תמונה: סמסונג)

  1. סמסונג גלקסי שעון
    שעון הסמסונג הספורטיבי צובר קצת סגנון

מערכת הפעלה: מערכת הפעלה Tizen | תאימות: אנדרואיד, iOS | תצוגה: 1.2 "או 1.3" 360 x 360 סופר AMOLED | מעבד: 1.15GHz ליבות כפולות | מידות הלהקה: 22 מ"מ או 20 מ"מ | אחסון מקומי: 4GB | משך הסוללה: 4 ימים על 46 מ"מ / פחות על 42 מ"מ | שיטת טעינה: אלחוטי | דירוג IP: 50 מ '| קישוריות: Wi-Fi, Bluetooth, LTE (לתוספת)

248 דולר ארה"ב
צפייה באמזון
259.99 דולר ארה"ב
צפה באמזון
259.99 דולר ארה"ב
צפה באמזון
ראה את כל המחירים (13 נמצאו)
חיי סוללה מרשימים שימושי סיבוב מועיל מטען מרגיז ביקסבי אינו נהדר
השעון החכם הטוב ביותר שלנו שתוכלו לקנות כרגע הוא של סמסונג, ובמקום לבחור בשם Gear S4 הצפוי הוא נקרא Galaxy Watch. בהמשך לסדרת Gear S3 ו- Gear Sport בשנת 2017, ה- Samsung Watch האחרון משופר בהרבה.

בדקנו את גרסת ה -46 מ"מ הגדולה יותר של השעון והיא מגיעה עם חיי סוללה פנומנליים של ארבעה ימים גם כשאתה משתמש בה בהרחבה. זה מרשים בהתחשב בהרבה שעונים אחרים ברשימה זו שנמשכים יום בערך מתשלום יחיד.

הלוח הקדמי המסתובב נותר גולת הכותרת של הניווט סביב מערכת ההפעלה Tizen בשעון, והממשק הוא אחד הקלים ביותר להרים שראינו בשעון חכם.

אפליקציות הזמינות בשעון מוגבלות יותר מ- Wear OS או watchOS – שתי מערכות הפעלה חכמות של שעון חכם – אך היא עדיין מציעה את יסודות הליבה וסמסונג סיפקה שעון טוב בכושר כמו גם מעצב עיצוב נהדר והרבה יותר פונקציונליות.